ÇAAŞ hizmetlerini 'müşteri odaklı' sunuyor

Giriş Tarihi: 20.12.2013

Lojistikten sigortacılığa, turizmcilikten perakende su satışına bir çok sektörde faaliyet gösteren ÇAAŞ Grup, hizmetlerini sürdürüyor

Mersin'de ticaret hayatına 1975 yılında GAP Ticaret unvanı ile başladıklarını belirten ÇAAŞ Grup Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Hüseyin Çalışkan, hizmetlerini her zaman ileriye bakarak müşteri odaklı sürdürdüklerini söyledi. Çalışkan, faaliyetlerine bugün akaryakıt, lojistik, turizm, inşaat ve gıda alanlarında devam ettiklerini belirtti.

ÜST DÜZEY MEMNUNİYET
Akaryakıtta Ran-Pet, lojistikte Ran-Nak ve Ran-Depo, perakendede Tiko, güvencede İnfo Sigorta ve turizmde Hotel Barbarossa firmalarında 400 kişiye istihdam imkanı sağladıklarını dile getiren Çalışkan, "Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde tüm yasal şartlara uyma, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutma, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlama misyonu ile hareket ediyoruz" dedi.

'TUNÇ BERRAK SU' MARKASI
Firmaları arasına Tunç Berrak Su markasını da kattıklarını söyleyen Çalışkan "Tunç Berrak Su, sadece bölgemizde değil Türkiye'nin her yöresinde satışa çıktı. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmemizden dolayı çok olumlu tepkiler alıyoruz. Bu da bizim için en önemli kazançtır. Faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörlerde olduğu gibi bu alanda da başarıyı en üst seviyeye taşımak hedefimizdir" diye konuştu.

PAYLAŞARAK ARTACAK

Hüseyin Çalışkan, başarılarını gelecek nesillere taşımak istediklerine değinerek, amaçlarının oluşturdukları kurum kültürü ile önümüzdeki yıllarda Türkiye genelinde en başarılı firmalar arasında yer almak olduğunu açıkladı. "Müşteri memnuniyeti, istihdam aşkı ve düşük kar marjı ile bugünlere gelen grubumuz, teknolojik ve çağın gerekliliğini yerine getirip faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde faydalı ve başarılı olmuştur" diyen Çalışkan, bilgi ve tecrübelerin paylaşarak artacağı inancını taşıdıklarını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ÇAAŞ hizmetlerini 'müşteri odaklı' sunuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN