Final'in yetenekleri hayranlıkla izlendi

Adana Final Okulları'nda düzenlenen 'Yetenek Yarışması' elemeleri, sürprizlerle başladı. Etkinlikte öğrenciler ilginç şovlarıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı

Giriş Tarihi: 21.12.2013
Adana Final Okulları'nda düzenlenen Yetenek Yarışması'nda ilkokul öğrencileri arasında yapılan ilk eleme turunda öğrenciler spor, dans, müzik, tiyatro gibi konularda yeteneklerini sergiledi. Okulun tiyatro salonunda düzenlenen etkinlikte İskenderun Mikado Grubu'nun sürpriz gösterisi büyük ilgi gördü. Bedensel Engelli Milli Sporcu Fatih Bayram'ın da aralarında bulunduğu Emir Aslan, Ümit Uçur ve Özkan Yağmur'dan oluşan grup, geçtiğimiz yıl televizyonda yayınlanan yetenek yarışmasında yarı finale kadar çıkmıştı.

10 ÖĞRENCİ YARI FİNALDE
Renkli anlara sahne olan Yetenek Yarışması'nı Adana Final Okulları Genel Müdürü M. Turhan Orhan, İlköğretim Müdürü Şirvan Kopar ve Eğitim Koordinatörü F. Oğuzhan Ertem de takip etti. Yarışmanın jüri üyeliğini ise Adana Final Okulları İlkokul Müdür Yardımcısı Sibel Yolcu, Rehber Öğretmeni Ela Erginkaya, Dans Öğretmeni Meral İşigüzel ve Halkla İlişkiler Uzmanı Berna Erginkaya yaptı. Her jüri üyesinin 10 puan üzerinden değerlendirdiği 48 öğrenci arasından 10 öğrenci yarı finale kaldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Final'in yetenekleri hayranlıkla izlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN