Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adanalı yörüklerden Torun'a tam destek

AK Parti Adayı Torun'a "Bolluk, Bereket, ve Huzuru" simgeleyen kefiye giydirildi

Giriş Tarihi: 22.12.2013
Yörük-Türkmen Derneği Adana Şubesi'nce düzenlenen ve Bursa Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu'nun da katıldığı etkinlikte, dernek üyeleriyle bir araya gelen AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Abdullah Torun, Merkez Park'ta kurulan Yörük Otağı yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılandı. Dernek Başkanı İsmail Demirdüzen, destek mesajları verdi.

HEP YANIMIZDAYDI

Yörük-Türkmen Derneği Adana Şube Başkanı İsmail Demirdüzen, yaptığı konuşmada, Abdullah Torun'un milletvekilliği yaptığı yıllarda, her zaman derneğin yanında olduğunu, sorunlarının çözümü konusunda önemli destekler verdiğini söyledi. Demirdüzen, "Bizden biri olan Abdullah Torun'u aramızda görmekten ve misafir etmekten büyük onur, gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yörük-Türkmenlere milletvekilliği döneminde gösterdiği ilgi ve desteğini, belediye başkanlığı görevinde de artarak sürdüreceğine gönülden inanıyoruz" dedi.

"KALICI OTAĞ" SÖZÜ
Gösterilen ilgiye teşekkür eden AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Adana'da hayli yoğun ve etkin olan vefakar, mert ve vatansever Yörük-Türkmen topluluğunun, toplumun çimentosu olduğunu söyledi. Torun, başkan seçilmesi halinde dernek üyelerine, "Kalıcı bir otağ" sözü verdi, "Adana'nın eksikliklerini gidermek ve halkımızın taleplerini karşılamamız için çok çalışmamız lazım. Elele vererek bunu başaracağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adanalı yörüklerden Torun'a tam destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN