Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Kaldığımız yerden devam'

Giriş Tarihi: 26.12.2013
Cumhuriyet Halk Partisi tarafından, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yeniden aday gösterilen Başkan Macit Özcan, "3 dönemdir yürüttüğüm Büyükşehir Belediye Başkanlığı için partim tarafından yeniden aday gösterilmiş olmaktan dolayı büyük gurur ve onur yaşıyorum. Bu karar sadece bana değil, bana ve ekibime duyulan güvenin bir göstergesidir" dedi.

DÖRDÜNCÜ KEZ
Üç dönemdir yaptıkları işlerle Mersin'in çehresini değiştirdiklerini ifade eden Başkan Özcan "Bundan sonraki çalışmalarımızda da bu doğrultuda hareket edeceğiz. Öncelikli hedefimiz Mersin'i daha üst noktala taşımaktır. Bu yüzden halkımızın bir kez daha teveccühü ile göreve gelecek ve hizmet bayrağını hem Büyükşehir'de hem de ilçelerimizde dalgalandıracağız" diye konuştu.

KÖY YOLLARI

Büyükşehir Kanunu'nda yapılan değişiklikle il genelindeki tüm seçmenlerin Büyükşehir için oy kullanacağına dikkat çeken Özcan şöyle konuştu: Mersin'in bütün köylerini geziyor, halkımıza yeni yasayı anlatıyoruz. Artık her noktaya Büyükşehir'in eli uzanacak. Köy yollarını asfaltlamaya başladık. Mersin halkı bizim çalışmamızı ve ürettiğimiz hizmeti iyi bilir. Deniz KARA
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kaldığımız yerden devam'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN