Kahramanmaraş için destek ve dua istedi

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç, ziyaret ettiği esnaflarla sohbet etti, kente hizmet etmek için dua ve destek istedi

Giriş Tarihi: 29.12.2013
AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç, Şeyh Adil Caddesi'ndeki esnafı ziyaret ederek, kent hakkındaki fikirlerini dinledi. Esnaf tarafından ilgiyle karşılanan Erkoç, ziyaret ettiği vatandaşlara Büyükşehir Yasası'nın getirdiği yenilikleri ve projelerini anlattı. Esnafın yanı sıra yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Erkoç, güzel bir gelecek ve Türkiye'nin incisi yapmak istediği Kahramanmaraş için destek ve dua istedi.

YEPYENİ BİR DÖNEM

Her vatandaşın görüşünün ayrı bir önemi olduğunu vurgulayan Erkoç, şunları söyledi: "Biz Kahramanmaraş'ımız için en iyi projeleri hazırlamanın gayreti içindeyiz. Ancak onların bizlere ilettiği talepleri bizim yolumuza ışık tutuyor. Bizler yerel yöneticiliğin nasıl yapıldığını ustamız Recep Tayyip Erdoğan'dan öğrendik. Biz onun talebeleriyiz. Başbakanımız önce İstanbul'da, ardından da Türkiye genelinde dev projeler hayata geçirdi. Kahramanmaraş'ımızda da birbirinden önemli hizmetler yapıldı. İnşallah 30 Mart sonrasında da kentimiz için yepyeni bir dönem başlıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş için destek ve dua istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN