Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hatay'da polisten dostluk yemeği

Hatay'daki siyasi parti il ve ilçe başkanları Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü'nün dostluk yemeğinde buluşup birlik mesajı verdi

Giriş Tarihi: 30.12.2013
Hatay Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen "Medeniyetler Şehrinde Renklerin Zenginliği" projesi kapsamında siyasi partilerin temsilcilerine dostluk yemeği verildi. Büyük Antakya Oteli'nde düzenlenen yemeğe Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, tüm siyasi partilerin il başkanları, merkez ilçe başkanları, temsilcileri ve emniyet personeli katıldı.

HEPSİ AYRI BİR ZENGİNLİK

Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç yemekteki konuşmasında "'Medeniyetler Şehri' olan Hatay'da renklerimiz var ve bu renklerin hepsi de ayrı bir zenginlik. Bu bir kıymettir, bu bir değerdir ve bunun kıymetini burada yaşayan insanlarımız da çok iyi biliyor" dedi. En zor günlerde bile kent insanının sağduyusu, demokratik olgunluğu ve hoşgörüsünün sayesinde birçok olayın üstesinden gelindiğini kaydeden Kılıç, "Polisiye tedbirler olmadan, siyasi parti temsilcilerimiz, kanaat önderlerimiz ve şehrimizin diğer dinamikleriyle el ele vererek olumsuzlukların önüne geçtik" diye konuştu. Güvenlik Şube Müdürü Numan Şahaboğlu da Hatay'ın dinleri, dilleri ve etnik kökenleriyle farklı bir çok kültürün bir arada yaşadığı, tüm farklı renkleri bünyesinde barındıran, bulunduğu konum itibari ile de çok hassas bir öneme sahip bil il olduğunu söyledi. Şahaboğlu, projelerinin amacının da il genelindeki kardeşlik ortamına katkı sağlamak olduğunu sözlerine ekledi. Samimi bir ortamda geçen yemekte emniyet mensuplarıyla siyasi parti temsilcileri bol bol sohbet etme imkanı buldular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hatay'da polisten dostluk yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN