Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bulvardaki köprü düzenlemesi işgaller yüzünden işlevsiz kaldı

Giriş Tarihi: 1.1.2014
Adana Büyükşehir Belediyesi'nin, Yüreğir Kozan Yolu ile Ulubatlı Bulvarı'nın kesiştiği noktada yaptığı köprü ve düzenlemeler, otomobil sahiplerinin park etmesi nedeniyle işlevsiz hale geldi. Genişletilen yollara park edilen otomobiller yüzünden hem araç trafiği aksıyor hem de yayalar hareket etmekte zorlanıyor.

YENİDEN DARALDI

Büyükşehir Belediyesi bir süre önce, Kozan Yolu ve Ulubatlı Bulvarı'nın kesiştiği kavşakta, trafiği rahatlatmak için köprü ve düzenleme çalışması yaptı. Ancak belediyenin düzenlemesi, kısa sürede otomobillerin işgali yüzünden işe yaramaz hale geldi. Özellikle Ulubatlı Bulvarı ile yan yola otopark gibi park yapan otomobiller yolun yeniden daralmasına yol açtı.

VATANDAŞLAR SIKINTILI

Kavşaktaki bir başka işgal ise yayaların Ulubatlı Bulvarı'ndaki yaya geçidine ulaşması için açılan yolda yaşanıyor. Yayalara ayrılan bölüm fiilen otopark gibi kullanılıyor. Çevrede yaşayanlar, belediyenin çalışmasına önce sevindiklerini, ancak kimsenin park eden otomobillere müdahale etmemesi nedeniyle yolların işgal edildiğini söylüyor. Vatandaşlar park eden otomobillere engel olunmasını ve yolun amacına uygun olarak kullanılmasını istiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bulvardaki köprü düzenlemesi işgaller yüzünden işlevsiz kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN