'Yeni yılda da başarı bizimle'

Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Bayboğan, 2013 yılının çok başarılı geçtiğini belirterek, "Kurum olarak yeni yılda da başarı çizgimizi hep yüksekte tutacağız" dedi

Giriş Tarihi: 1.1.2014
Bölgemizin ilk vakıf üniversitesi olan ve Akdeniz'in Harward'ı olmak için gayret ve çaba içerisinde bulunan Çağ Üniversitesi yeni yılda da başarı çıtasına hep yukarda tutmanın planlarını yapıyor. Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Bayboğan, "Bu yıl gerçekten çok önemli işlere imza attık. Öğrencilerimiz yurt içinde ve yurt dışında elde ettiği başarılarla göğsümüzü kabarttı. 2014'te de aynı başarılı performansı sergilemek için gayret ediyoruz" dedi.

SONUNA KADAR SÜRECEK
Üniversitelerde öğrenci sayısının kalabalık olduğu sınıflarda başarı düzeyinin gerilediğini vurgulayan Lütfi Bayboğan, "Çağ Üniversitesi olarak teknolojik ve tam donanımlı sınıflarda az öğrenci ile en üst düzeyde kaliteyi yakalıyoruz. Bu durumdan öğrencilerimiz de, velilerimiz de, öğretim görevlilerimiz de çok memnun. Çünkü gerçek başarı böyle elde ediliyor. Üniversite olarak bu ilkemizi sonuna kadar sürdürmek arzusundayız" diye konuştu.

YAKINDAN BİLGİLENDİRME

Avrupa ülkelerindeki üniversitelerden geri kalmamak her adımda onları geçmek için çalıştıklarını belirten Lütfi Bayboğan, "Dünya çapındaki üniversitelerin bile sahip olamadığı bir kampusumuz var. Öğrencilerimiz bu kurumda gönül rahatlığı ile eğitim görüyor. Yakından bilgilendirme esasına dayalı olarak velilerimizi ve öğrencilerimizi bilgilendiriyoruz. Her öğrenci ile yakından ilgilenen, sorunlarını çözüme kavuşturan danışman sistemi üniverstemizin ayrıcalıklarındandır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yeni yılda da başarı bizimle'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN