'Sahipsiz bırakmayız'

Mersin İdmanyurdu'nun yalnız bırakıldığı iddiasına kulübün eski başkanı Hamit İzol yanıt verdi: Mersin asla sahipsiz kalmamıştır

Giriş Tarihi: 5.1.2014
PTT 1. Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu taraftarlarının, olağanüstü genel kurul kararı alınmasına rağmen kimsenin takıma sahip çıkmadığını ve Başkan Ali Kahramanlı'nın yalnız bırakıldığı iddialarına kulübün eski başkanı Hamit İzol'dan tepki geldi. İzol "Bu takım 2. Lig B kategorisinde adeta borç batağında iken bile sahipsiz kalmamıştır, bundan sora da sahipsiz bırakmayız. Kahramanlı aday olmadığını açıklamıştı. Bu konuda ciddi ise biz listemizi hazırlar genel kurula sunarız" dedi.

İŞADAMLARI HAZIR
Kulübün şu andaki genel kurul üyelerinin birçoğunun Ali Kahramanlı tarafından üye yapıldığını söyleyen ve istemediği kişinin seçilme şansının olmayacağını savunan Hamit İzol "Bizim listemizde çok sayıda işadamı ve sivil toplum örgütü yöneticisi var. Elini taşın altına koymaya hazır. İnsanlar mevcut yönetim tarzından dolayı görev almıyor. Kahramanlı ve ekibi gerçekten görevi bırakırsa işadamları görev alacaktır" şeklinde konuştu.

TELEFON BEKLİYOR
Başkanlıkta gözünün olmadığı da vurgulayan İzol şunları söyledi: Başkan isterse siyasi partilerde olduğu gibi eşbaşkanlık sistemini uygulayabiliriz. Başkanlıkta gözüm yok, sağlığım izin vermemesine rağmen Mersin İdmanyurdu için görev almaya hazırım. Çünkü herkes çantasını alıp gittikten sonra geç olacak. Bu nedenle de herkes şapkasını önüne alıp iyice düşünmelidir. Biz şimdi Sayın Başkanın bizi arayıp fikrini paylaşmasını bekliyoruz.

MERSİN'DE GENEL KURUL ERTELENDİ
Mersin İdmanyurdu'nda olağanüstü genel kurul, gerekli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 11 Ocak tarihine ertelendi. Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, "Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı'nda 4 Ocak'ta yapılması gereken genel kurulda çoğunluk sağlanamadı. Çoğunluğun sağlanamaması üzerine, genel kurul 11 Ocak'a ertelendi" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Sahipsiz bırakmayız'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN