SANKO'dan 65 yaş yemeği

Giriş Tarihi: 5.1.2014

Sanko Holding'de 65 yaşını doldurup emekli olan yöneticiler için veda yemeği düzenlendi

Sanko Holding'de 65 yaşını doldurarak görevlerinden ayrılan yöneticiler için veda yemeği düzenlendi. Divan Otel'de düzenlenen yemekte, SANKO Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Bak, SANKO Holding Personel Koordinatörü Tilal Ulaşlı ve SANKO Tekstil eski genel müdür yardımcılarından Ali Hikmet Soyekici'ye, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu tarafından teşekkür plaketi verildi.

ASLINDA AYRILMADIK

SANKO Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Bak'a plaketini verirken, SANKO Ailesi'ne katıldığı günden beri gösterdiği yakınlık ve çalışmalarından övgüyle bahseden Konukoğlu, "Biz ayrıldık diye düşünmüyoruz. Bundan sonra da bir ve beraberiz" dedi. Dursun Bak ise "Bu ülkeye 40 yılı aşkın hizmet ettim, emekli olduktan sonra SANKO Holding'de 9 yıl çalıştım. Ayrılmak yok. Ben sizin bir parçanızım. Benim gönlümdesiniz" diye konuştu.

ONLAR AİLENİN ÜYESİ
Abdulkadir Konukoğlu, daha sonra 65 yaşını dolduran Tilal Ulaşlı ve Ali Hikmet Soyekici'ye plaketlerini verdi. Konukoğlu, SANKO Holding'de 40'ıncı yılını dolduran Tilal Ulaşlı ile 28'inci yılını dolduran Ali Hikmet Soyekici'nin ailenin bir üyesi olduklarına vurgu yaptı. Geceye Vali Erdal Ata, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kahraman Güneş, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Peker, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun ve diğer üst düzey protokol mensupları katıldı.
SANKO
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SANKO'dan 65 yaş yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN