Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramanmaraş gıptayla izlenecek

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç, "Türkiye'nin yıldızı olan bir Kahramanmaraş hayali kuruyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 11.1.2014
AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç, seçim çalışmalarını gezilerle sürdürüyor. Erkoç Türkiye'nin AK Parti iktidarıyla çok güçlü bir sağlık sistemine kavuştuğunu ifade ederek, Kahramanmaraş'ın da sağlık yatırımlarından en iyi şekilde faydalandığını belirtti.

SAĞLIKTA ÇAĞ ATLADIK
"Bir milyon 63 bin 500 insanımızın daha sağlıklı, daha huzurlu ve daha mutlu yaşadığı bir kent inşa etmeyi amaçlıyoruz" diyen Erkoç, şunları kaydetti: Ülkemizin çok güçlü bir sağlık sistemi var. Hem sosyal güvenlik açısından hem de sağlık yatırımları açısından çok önemli yol kat ettik. Biliyorsunuz bu noktada Kahramanmaraş'ımız da büyük ivme kazandı. AK Parti iktidara geldiğinde tam teşekküllü bir yoğun bakım ünitesi dahi olmayan şehrimiz, şu anda çağ atladı. 2 dev sağlık yatırımı olan Necip Fazıl Şehir Hastanesi ve Tıp Fakültesi'ne kavuştuk.

KENTSEL DÖNÜŞÜM YAPILACAK
Erkoç şöyle devam etti: "Herkesin gıpta ile seyrettiği bir Kahramanmaraş düşlüyoruz. Yalnız merkeziyle değil ilçeleriyle, köyleriyle beraber Türkiye'nin örnek aldığı, herkesin yaşamak istediği bir Kahramanmaraş düşlüyoruz. Bunun için de büyük projelerimiz var. Örneğin bizim altın gibi arsalarımızda insanlarımız gayrı sıhhi evlerde yaşamakta. Başta kentsel dönüşümle beraber, yeni uydu kentler ve konut yatırımlarıyla insanımızı daha sağlıklı, daha nitelikli konutlara taşıyarak, daha sıhhatli ortamlara kavuşturacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş gıptayla izlenecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN