Net görüntü için yol haritası

Dünyagöz Adana'dan Op. Dr. Cüneyt Karaaslan, gözlüklerinden lazerle kurtulmak isteyenler için rehber niteliğinde önemli bilgiler verdi

Giriş Tarihi: 14.1.2014
Gelişen tıp teknolojileri sayesinde gözlük kullananların imdadına yetişen lazer teknolojisi her geçen gün yeni gelişmelerle farklı bir boyut kazanırken, bu uygulamayı yaptırmak isteyenler de yaşanan bilgi karmaşası içerisinde doğru karar vermekte güçlük çekebiliyor. Dünyagöz Adana'dan Op. Dr. Cüneyt Karaarslan, gözlüklerinden lazerle kurtulmak isteyenler için rehber niteliğinde önemli bilgiler verdi.

KİŞİYE ÖZEL İŞLEM

Dr. Karaarslan, yeni nesil lazer tedavilerinin dünyayı daha net göstermedeki başarılarının çok üstün olduğunu belirterek, günümüzde gözdeki kırma kusurlarının tedavisinde iLASIK tedavisinin teknolojik olarak en gelişmiş lazer yöntemi olduğunu söyledi. Dr. Karaarslan, iLASIK intralase yöntemiyle bıçaksız olarak korneada bir kapak yaratılıp, ardından wavefront ile kişiye özel olarak laser düzeltmesinin yapılabildiğini söyledi.

EN İLERİ YÖNTEM

Uzm. Dr. Karaarslan, 2 aşamadan oluşan ve gözlükten kurtulma ameliyatlarının baştan sona bıçaksız lazerle yapıldığı uygulamayla ilgili "Geliştirilmiş en ileri yöntem" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Net görüntü için yol haritası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN