Soner Çetin: Sabret Adana'm, biz geliyoruz

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Soner Çetin, esnaflara yönelik ziyaretinde "Lütfen biraz sabret Adana'm; az kaldı geliyoruz" diye mesaj verdi

Giriş Tarihi: 14.1.2014
2012 yazında başlattığı seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Soner Çetin hafta sonunu da yine Adana'daki esnaflarla görüşerek geçirdi. Bu kez kenar semtlere de uğrayan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Av. Soner Çetin, "Özlemiştik" diyen yüzlerce vatandaş tarafından karşılandı. "Ben diyeyim 50, siz deyin 100, isteyen desin 150 kezdir esnaflarımızı ziyaret ediyoruz" diyen Çetin "Bıkmadan, usanmadan sizlerle oluyoruz ve seçildikten sonra da olacağız. Çünkü sizlerin sorunu bizlerin derdidir" diye konuştu.

"İLAN EDİLMEM AN MESELESİ"
Elini sıktığı, merhabalaştığı, hal hatır sorup dert dinlediği yüzlerce kişiyle görüşen Çetin, sık sık "Aday mısınız?" ve "Adaysanız ne zaman açıklanacaksınız?" biçimindeki sorulara muhatap oldu. Vatandaşlara "Rahat olun" diye seslenen Çetin, "Çalışkan, emek veren, yüreğini ortaya koyan, partimizin kendi öz evladı olan ve halkımızın takdirini kazanmış bir ismin adaylığı için kılı kırk yaran bir çalışma yürütülüyor. Ben aday gösterileceğime yüzde 100 inanıyorum. İlan edilmem an meselesi. Lütfen biraz daha sabır" şeklindekonuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Soner Çetin: Sabret Adana'm, biz geliyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN