Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yiğenoğlu bu kez 'Başkan'ı anlattı

Gazeteci-yazar Çetin Yiğenoğlu, yeni kitabı 'Küçük Amerika-1 Başkan'ı anlattı. Kitapçılarda yerini alan eser 460 sayfadan oluşuyor

Giriş Tarihi: 14.1.2014
Adanalı gazeteci -yazar Çetin Yiğenoğlu, yeni kitabı 'Küçük Amerika- 1 Başkan'ı okuyucularıyla buluşturdu. Karahan Kitapevi tarafından basılan 460 sayfalık kitapta kentin yakın tarihine ışık tutacak gelişmeler, olaylar, mekanlar, şahitleriyle gözler önüne seriliyor. Yiğenoğlu, başarılı çalışmasında bir politikacıyı, insan yönünü göz ardı etmeden, sürecin içinde eylemselliğiyle nesnel olarak değerlendirmiş.

HAZI OLAN BİR KİTAP
Akıcı dille zenginleştirilen monografide Yiğenoğlu, eserini "Bir kenti, üstelik dünyanın 'en büyük köyü' diye nam salmış bir kenti beş dönem, her seçimde ayrı partiden seçilerek yöneten birini yazmanın zorluğu, o zorun başarıldığını görmenin hazzı olan bir kitap" olarak değerlendirdi. Eserini iki cümle ile anlatan Yiğenoğlu, "Okurken bazen bir fırtınanın içinde, bazen dolu, bazen de yağmur altında kalacaksınız. Öfkelenecek, kaygılanacak, tebessüm edeceksiniz " dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yiğenoğlu bu kez 'Başkan'ı anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN