Tanıştılar kaynaştılar

Giriş Tarihi: 15.1.2014
Mersin'in Anamur ilçesi Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Büro Amirliği tarafından hazırlanan "Tanışalım Kaynaşalım" projesi, Ünlüselek Otel'de düzenlenen yemekli toplantıyla başladı. Projeyle, Türkiye'nin değişik yörelerinden eğitim için Anamur'a gelen üniversite öğrencilerinin güvenli bir okul hayatı sürmesi amaçlanıyor.

PROTOKOL KATILDI
Anamur Emniyet Müdürü Murat Üngör'ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen yemekli buluşmaya Anamur Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenim gören 110 öğrenci ile birlikte Anamur Kaymakamı Cengiz Cantürk, Garnizon Komutanı, Albay Ekrem Kesikbaş, Belediye Başkanı Mehmet Türe, İlçe Jandarma Komutan, Binbaşı Hayrettin Fidan, Yüksek Okul Müdürü Doç. Dr. Akif Altınbıçak ve polisler katıldı. Gecenin açılışında konuşan öğrenci temsilcisi Süleyman Limoncu, Emniyet Teşkilatı'na proje için teşekkür etti.

GÜZEL BİR MOZAİK

Baş Polis Adnan Bulut ise proje hakkındaki konuşmasında "Yurdumuzun çeşitli şehirlerinden gelmiş olan öğrencilerimize Anamur'da daha rahat ve güvenli bir okul hayatı sağlayabilmek için böyle bir projeyi gerçekleştirdik. Tanışalım Kaynaşalım projesinin faydalarını ilerleyen günlerde göreceğimize inanıyorum" dedi. Yüksek Okul Müdürü Doç. Dr. Akif Altınbıçak da "Tanışmak kaynaşmak güzel bir şeydir. Hele ki polisle kaynaşmak daha da güzel bir şeydir. Anamur Yüksek Okulu olarak çeşitli şehirlerden gelen öğrencilerimizle çok iyi ve güzel bir mozaik oluyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tanıştılar kaynaştılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN