Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yatırımcıları kaçırma dönemi sona erecek

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, "Türk sanayisinin öncü kenti" diye tanımladığı Adana'da yatırımcılara daima destek olacaklarını vurguladı

Giriş Tarihi: 16.1.2014
Adana ekonomisinin kalkınması ve yeni yatırımlarla buluşması için sanayi, ticaret ve iş dünyasının, yerel yönetimlerce her açıdan desteklenmesinin mutlak bir zorunluluk olduğunu her fırsatta vurgulayan AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Organize Sanayi Bölgesi'nde bir araya geldiği sanayicilere, ekonomik kalkınma alanındaki hedef ve projelerini anlattı. AOSB Başkanı Bekir Sütçü ise, kent ekonomisinin gelişip kalkınması yönündeki duyarlı yaklaşımından dolayı teşekkür ettiği Abdullah Torun'a, seçim maratonunda başarılar diledi.

İSTİHDAMIN ŞARTI YATIRIM
Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütcü ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelen Abdullah Torun, "Küçük olsun, benim olsun" zihniyetinin, bugüne kadar kentin ekonomik açıdan geri kalmasına yol açtığına dikkat çekti. Torun, "İstihdamın sağlanmasında en önemli gereksinim, yatırımdır. Meslek örgütlerine, sivil toplum kuruluşlarına ve işadamlarımıza yönelik tüm ziyaretlerimde söylediğim gibi, kente yatırım yapmak isteyen tüm yatırımcıları, belediye bandosuyla karşılamaya hazırız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yatırımcıları kaçırma dönemi sona erecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN