Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Barış ve Damla yüzükleri taktı

Adana'nın tanınmış Çokduygulu ve Kasapoğlu ailelerinin dünür olduğu gecede Barış ve Damla büyük aşklarını taçlandırarak nişanlanıp, evlilik yolunda ilk adımı attı

Giriş Tarihi: 17.1.2014
Adana'da yayın yapan 5 Ocak Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi Savaş Çokduygulu, hayatının en anlamlı günlerinden birini yaşadı. Karadenizli işadamı Gökay Kasapoğlu'nun müzik öğretmeni kızı Damla ile Barış Çokduygulu evlilik yolunda ilk adımı atarak nişan yüzüğünü parmağına taktı. Aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlanan çiftin mutluluğu görülmeye değerdi.

KELİMELER YETMEZ

Mutluluklarına ortak olan herkese teşekkür eden Damla Kasapoğlu ve Barış Çokduygulu, "Yaşadığımız heyecanı anlatmaya kelimeler yetmez. En mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan aile büyüklerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Yüzüklerin takılmasından sonra hep birlikte neşe içinde yemek yendi. Dalma ve Barış, nişan pastasını alkışlar arasında kesti.

YÜZÜĞÜ YUNUS GÜNDOĞDU TAKTI
Okul yıllarında başlaşan arkadaşlığı kısa sürede büyük bir aşka dönüşen Barış ve Damla'nın büyük heyecanı yüzlerinden okundu. Çiftin yüzüklerini Gündoğdu Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Gündoğdu taktı. Oğlunun mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşayan Savaş Çokduygulu dünürü Gökay Kasapoğlu ile birlikte törene katılan konuklarla yakından ilgilendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Barış ve Damla yüzükleri taktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN