Pehlivanlar minderde kıyasıya mücadele etti

13 sıklette 270 sporcunun katıldığı Kurtuluş Kupası güreş müsabakaları büyük bir çekişmeye sahne oldu

Giriş Tarihi: 18.1.2014
ADANA'DA düzenlenen Kurtuluş Kupası güreş müsabakaları büyük ilgi gördü. Asım Savaş Spor Salonu'nda iki gün süren turnuvada 270 sporcu 13 sıklette mindere çıktı. Güreş Federasyonu Adana İl Temsilcisi Yusuf İnce, tüm belediyelerin güreş takımı oluşturmasını arzuladıklarını söyledi. İnce, okul ve kulüplerin müsabakalara gösterdiği ilgiden memnun olduklarını söyledi.

ÇABA GÖSTERİYORUZ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi'den tesis, malzeme ve sporculara dağıtılacak madalya ile ödül gibi konularda büyük destek gördüğünü ifade eden İnce, "Ata sporu güreşi kentimizde canlı tutmak için bölge antrenörlerimiz Murat Adıgüzel, Miktad Birer, Kemal Uğur, Bayram Demirel ve Hüseyin Birer ile birlikte çaba gösteriyoruz" dedi.

DERECEYE GİRENLER

Yapılan müsabakalar sonunda kilolarına göre Alihan Öksüz, İsa Cengiz, Şükrü Çetiner, Şerefcan Karani, Emre Bozkır, Ömer Ölmez, Alper Apaydın, Yunus Emrecan Karaca, Buluthan Öksüz, Serhat Apaydın, Birol Kabaklı, Canberk Bozkurt, Fevzi Erdal, Alpaslan Özdal birincilik kürsüsüne çıkan isimler oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pehlivanlar minderde kıyasıya mücadele etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN