Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tarsus Ticaret Borsası plaketle teşekkür etti

Giriş Tarihi: 20.1.2014
Tarsus Ticaret Borsası, üyeleri arasında en yüksek düzeyde tescil ücreti ödeyen ilk 10 kişiyi teşekkür plaketiyle ödüllendirdi. Borsa Sarayı salonunda düzenlenen törende konuşan Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya, "Üyelerine kaliteli ve en hızlı şekilde hizmet vermeyi benimseyen Tarsus Ticaret Borsası, Akredite Borsa tescili ile dünya standartlarında hizmet veren odalar arasında yerini almıştır" dedi.

ÜYELERİMiZİ UNUTMADIK
Başkan Kaya, "Akreditasyon sertifikası, Londra'da, Paris'te, Berlin'de oda ve borsa üyeleri hangi hizmeti alıyorsa bizler de üyelerimize aynı kalitede hizmet verdiğimizin garantisi anlamına gelmektedir. Üyelerimize sağladığımız hizmetlerin yanında onların da ödüllendirilmesi ve onurlandırılması gerekliliğinden yola çıkarak 2013 yılında borsamızda yüksek düzeyde tescil İşlemi yaptıran üyelerimizi unutmadık" diye konuştu.

SEFERBERLİK RUHU
"Biz Tarsus Ticaret Borsası olarak seferberlik ruhuyla kaynaklarımızı harekete geçirmeye çalışıyoruz" diye konuşan Murat Kaya, Kaymakam Hasan Göç ile birlikte en yüksek tescil ücreti ödeyen firma sahiplerine plaketlerini verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarsus Ticaret Borsası plaketle teşekkür etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN