Başbakana olan sevgi bizlere enerji veriyor

Giriş Tarihi: 21.1.2014

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Erkoç, "Kahramanmaraşlının Başbakanımıza olan sevgisi bize de daha yürekten çalışmak için enerji veriyor" dedi

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Erkoç, iktidar partisi olarak Kahramanmaraş'ı her alanda mükemmel seviyeye ulaştırmak istediklerini söyledi. Erkoç "Bu şehrin insanları her şeyin en iyisine layık. Bu ülkeyi ve şehrimizi hak ettiği yere getirmek için AK Parti kadroları Türkiye'nin her noktasında gece gündüz çalışıyor ve çalışmaya devam edecek" dedi.

SORUMLULUK ARTIYOR

Seçim çalışmalarında günün büyük bölümünü vatandaşlarla bir araya gelip sorunlarını dinleyerek geçiren Erkoç, Basın ve Propagandadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hatice Gödeoğlu aracılığıyla yaptığı açıklamada "Kahramanmaraş bölgede gıpta ile seyredilecek il haline gelecek. Hemşerilerime her zaman doğru olanı ve yapacağım ilerin sözünü vereceğim. Vatandaşlarımıza her zaman doğruyu söyleyip durmadan yolumuza devam edeceğiz. Hemşerilerimizden gördüğümüz ilgi, sorumluluk duygumuzu ve omuzlarımıza yüklemeye aday olduğumuz şerefli yükün kutsallığını daha da artırıyor" şeklinde konuştu.

DUYGULANMAMAK MÜMKÜN DEĞİL
Erkoç, vatandaşın teveccühüne layık olacaklarını belirtip, "Bu sevgiye, büyükşehre yakışır büyük hizmetlerle karşılık vereceğiz. İnsanların Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, AK Parti'ye ve teşkilatımıza olan teveccühü gözlerinden okunuyor. 30 Mart seçimlerinde yeni bir dönemin başlangıcını yapacağız. Her şeyin en güzeline layık olan vatandaşlarımıza, en iyi hizmeti sunabilmek için yola çıktık. İnsanımızın gözlerine baktığımızda da bize olan inançlarının, güvenlerinin tam olduğunu görüyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakana olan sevgi bizlere enerji veriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN