Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana emniyetinde Zeybek rüzgarı esti

Giriş Tarihi: 22.1.2014

Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, göreve başlamasından 10 gün sonra emniyette değişim rüzgarı estirdi. Çok sayıda müdür yardımcısı ile şube müdürü yer değiştirdi

Adana Emniyet Müdürlüğü'nde görevli emniyet müdür yardımcıları ile birçok şube müdürünün görev yeri değiştirildi. Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan'ın merkeze alınmasından sonra yerine atanan İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'in göreve başlamasından 10 gün sonra kendi kadrosunu kurmak için kolları sıvadığı ve kadrolarda beklenen değişimi yaptığı belirtildi.

BİLGİN SOSYAL HİZMETLERE

Yeni atamalara göre, Terörle Mücadele ve İstihbarat Şube Müdürlüklerinden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Bilgin Sosyal Hizmetlerden ve Polisevi'nden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı'na atandı. İsmail Bilgin'den boşalan göreve ise Kemal Serhatlı Polis Meslek Yüksekokulu'nda geçici görevle bulunan Emniyet Müdür Fahri Aktaş getirildi.

PMYO'DAN ATANDI

Polis Meslek Yüksek Okulu'nda görevli Emniyet Müdür Yardımcısı Davut Özateş, Bilgi İşlem Ulaştırma ve Muharebeden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı'na atandı. Sosyal Hizmetler ve Polisevi'nden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Gürkan İlhan, Personelden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı'na getirildi.

ŞUBE MÜDÜRLERİ
Personel Şube Müdürü Ali Rıza Gültekin Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü'ne atanırken yerine Bilgi İşlem Şube Müdürü Erdal Cilasun getirildi. Trafik Şube Müdürü Abdurrahim Zengin Terörle Mücadele Şubesi'nde, Terörle Mücadele Şube Müdürü Mehmet Karabörk ise Trafik Şube Müdürlüğü'ne atandı. Güvenlik Şube Müdürü Mithat Kırcı, İnşaat Emlak Şubesi'ne, İnşaat Emlak Şube Müdürü Murat Kundakçı ise Çevik Kuvvet Şubesi'ne atandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana emniyetinde Zeybek rüzgarı esti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN