Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anlamlı konser

Adana'da düzenlenen konserde gönüllüler sahneye çıkıp, şarkılarını seslendirdi. Konserin geliri konteynır kentte yaşayan çocuklar için harcanacak

Giriş Tarihi: 22.1.2014
Adana çok anlamlı bir konsere ev sahipliği yaptı. Çukurova Rotary ile Rotaract kulüplerinin ev sahipliğinde de yapılan konser Seyhan Oteli'nde gerçekleşti. Tüm geliri konteynır kentte yaşayan çocukların eğitimi için harcanacak olan müzik ziyafeti görülmeye değerdi. Kulüp üyeleri ve gönüllülerden oluşan koro Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz parçalarını seslendirdiler.

BEŞ YILDIR DÜZENLENİYOR

Büyük ilgi gören gecede Kulüp Başkanları Hüsnü Kocatepe ve Ecre Öktem konuklarla yakından ilgilendi. Şarkıları ard ardına seslendiren koro performansıyla büyük alkış aldı. Anlamlı buluşmada başkanlar, bu yardım konserlerini beş yıldır aralıksız düzenlediklerini belirterek, "Gecemiz çok renkli geçti. Katılan herkese teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

HEYECAN VE COŞKU VARDI

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren bulaşmada davetliler tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti. Zaman zaman parçalara hep bir ağızdan eşlik eden salonda yaşanan heyecan ve coşku sahneye de sıçradı. Konserin sonunda geceye katkı sağlayanlara teşekkür plaketi verildi. Koro üyeleri objektiflerin karşısına geçerek geceyi ölümsüzleştirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anlamlı konser
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN