Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sen hoşgelmişsen başkanım

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, Uğurlu beldesinde yöresel kıyafetler giydi, "Sen hoşgelmişsen başkanım" diye karşılandı

Giriş Tarihi: 22.1.2014
AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, AK Parti Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu ile birlikte Uğurlu beldesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada vatandaşların yöresel kıyafetler giydirdiği AK Parti adayı Güvenç, "Sizlere ne kadar çalışsak, çabalasak, heyecan duysak azdır; her türlü hizmete layıksınız" dedi.

HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ

Yeni bir seçim dönemine girildiğini belirten Celalettin Güvenç "Güçlü bir Şanlıurfa, Harran, Akçakale için, yaşanabilir bir Uğurlu için taze bir başlangıç yapacağız. Arap'ı, Kürt'ü, Türk'ü herkesi kucaklayacağız. Kimseyi kimseye ezdirmeyeceğiz, hakkını yedirmeyeceğiz. Bileceksiniz ki belediyede sizden biri, emrinizde biri, bir kardeşiniz var. Bu belediyelerimize başınız dik girecek, başınız dik çıkacaksınız" dedi.

SORUNLAR ÇÖZÜLECEK
Yeni dönemde yaşlılar, kadınlar, gençler ve engelliler için özel projeler yapacaklarının altını çizen Güvenç, "Şanlıurfa Türkiye'nin en genç nüfusu olan şehirlerinden. Ciddi şekilde işsizlik var, gençlerimizin meslekleri yok. Belediyemizin açacağı iş ve meslek kurslarıyla gençlerimizi ve çocuklarımızı hem meslek sahibi hem de iş sahibi yapacağız inşallah. Her mahallede kadınlarımız için birer kültür ve eğitim merkezi açacağız" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sen hoşgelmişsen başkanım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN