Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Baraj Gölü'nde plaj da olacak

CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, "Seyhan Baraj Gölü'nde yüzmek, su kayağı yapmak hayal olmaktan çıkacak" dedi

Giriş Tarihi: 23.1.2014
SABAH Gazetesi'ne yaptığı ziyarette Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'yla görüşen CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, yepyeni bir anlayış ve siyaset üslubuyla yola çıktıklarını belirtti. Çetin, "Olmayacak duaya 'amin' demeyen, ayakları yere basmayan, boş vaatlerin değil, gerçekleşebilir hayallerin peşindeyiz. Siyasetin yalanlarının değil, ayakları yere basan gerçekçi vaatlerin insanıyız" dedi.

24 SAAT YAŞAYACAK

Mühendis ve mimarların ağırlıkta olduğu bir ekibin hazırlığını yaptığı proje demetiyle yakında Çukurovalıların karşısına çıkacaklarını belirten Soner Çetin, "Yapacağımız ilk iş Seyhan Baraj Gölü'nü A'dan Z'ye kullanmak olacak. Altını, üstünü, sahilini ve hatta havasını da değerlendireceğiz. Bisiklet yolu, tramvayla gezi, havadan foto safari için teleferik, yüzer restoranlar, yamaç paraşütü, su kayağı, uluslararası su sporları yapılacak ve Seyhan Gölü 24 saat yaşayacak" diye konuştu.

KÜLTÜR-SANAT MERKEZİ

Adana'dan Karacaoğlan, Yaşar Kemal, Orhan Kemal, Yılmaz Güney, Suna Kan gibi ozan, romancı, sinemacı ve müzisyenlerin çıktığına dikkat çeken Soner Çetin, "CHP'li belediye olarak Türkiye'nin en özgün kültür sanat merkezini Çukurova'da yapacağız. Bu merkezin adı halkoyuyla, şekli yarışmayla belirlenecek. Çukurova'yı da gökyüzünü de Çukurova'da yaşayan her görüşten insanlarla birlikte boyayacağız ve içinde siyah olmayacak" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Baraj Gölü'nde plaj da olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN