Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramanmaraş Borsası 5 yıldızlı

Giriş Tarihi: 24.1.2014

Kahramanmaraş Ticaret Borsası'nın yenilenen 5 Yıldızlı Borsa sertifikasını TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu verdi

Oda ve borsaların üyelerine 5 yıldızlı hizmet sunması amacıyla geliştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Oda/ Borsa Akreditasyon Sistemi Sertifika Töreni, Ankara'da gerçekleştirildi. Kahramanmaraş Ticaret Borsası (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Duran Balsuyu, Meclis Başkanı Mehmet Taş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ökkeş Karayağlı ve Akreditasyon Sorumlusu Tarık Yörükoğlu, borsanın sertifikasını TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Akreditasyon Kurulu Başkanı Halim Mete'den aldı.

KALİTE İÇİN ÖNEMLİ

Akredite olan ve akreditasyon süreci devam eden toplam 221 Oda/Borsanın Meclis ve Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri ile Genel Sekreter ve personelinin katıldığı törenin açılışında konuşan Hisarcıklıoğlu, göreve geldikleri günden itibaren "takip eden" değil, "yönlendiren", "yol açan" olmayı amaçladıklarını ifade ederek, akreditasyon sisteminin hizmet kalitesinin standardizasyonu açı

HEDEF 365 ODA
Akredite olan oda/borsaların, 5 yıldızlı oda/borsa sayılacağını bildiren Hisarcıklıoğlu, akreditasyon belgesi alan 21 oda/borsa ile 5 yıldızlı hizmet verme noktasına ulaşan oda/borsa sayısının 152'ye ulaştığını, akreditasyon çalışmaları süren 69 oda/borsa da sertifikasını aldığında 5 yıldızlı oda sayısının 221'e ulaşacağını, hedefin 365 oda ve borsanın tamamının akreditasyon belgesi alması olduğunu belirtti. KTB Başkanı Ahmet Duran Balsuyu ise üyelerine 5 yıldızlı hizmet verdiklerini, hizmetin kalitesini artırmak için var güçleri ile çalıştıklarını söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş Borsası 5 yıldızlı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN