Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özcan çok 'Mut'lu oldu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, ziyaret ettiği Mut ilçesinde yoğun ilgiyle karşılandı Özcan ilgiden çok mutlu oldu

Giriş Tarihi: 26.1.2014
Mersin Büyükşehir Belediye Bakanı Macit Özcan, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Mut ilçesinde büyük ilgi gördü. Özcan, binden fazla aracın bulunduğu konvoyla karşılandı. Konvoy eşliğinde Mut girişinde vatandaşları selamlayarak CHP ilçe binasına giden Başkan Macit Özcan, partiye yeni katılan çok sayıda vatandaşa rozet taktı. Başkan Özcan, "Partimiz sizlerle birlikte her geçen gün daha da büyüyor. Sizlerle gurur duyuyorum" dedi.

SORUNLARI PROGRAMA

Daha sonra halka hitaben konuşan Başkan Özcan, "Mut için çok güzel projelerimiz var. Hem Büyükşehir'de hem de Mut'ta oyunuzu bizden yana kullanın ki vereceğimiz bütün sözleri milim milim yerine getirelim. Bunların gerçekleşmesi için 30 Mart'ta Cumhuriyet Halk Partisi'ne oy vermelisiniz. Biz yapamayacağımız sözü vermeyiz. Mut'un CHP'li Belediye Başkan adayı Aslan Küçük ve daire başkanlarımızla birlikte Mut'un sorunlarını birlikte belirledik ve programa aldık" dedi.

İŞ ORTAMI SAĞLANACAK
Mut'a yapacakları projeler hakkında kısa bilgiler veren Başkan Özcan, "Soğuk hava deposu, meyve suyu fabrikası, salça fabrikası, zeytin yağı entegre tesisi, zeytin paketleme tesisi kurarak, yoğun olarak tarımla uğraşan Mut halkının sorunlarını büyük ölçüde çözmüş olacağız ve gençlere iş ortamı sağlayacağız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özcan çok 'Mut'lu oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN