Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esendemir yeniden ÇGC Başkanı seçildi

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nin olağan genel kurulunda, Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir üçüncü kez başkan seçildi

Giriş Tarihi: 27.1.2014
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Olağan Genel Kurulu'nda başkan Cafer Esendemir 3'üncü kez aynı göreve seçildi. Adana Sanayi Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen ve üyelerin büyük çoğunluğunun katıldığı genel kurulda Cafer Esendemir yeniden ÇGC Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Yönetim Kurulu, Sait Güleç, Sabit Özkeser, Halil Akılevi, M. Ömer Üney, Mutlu Mete, Arif Basri Baş, Yusuf Baştuğ ve Aliye Gültekin'den oluştu.

ADAYLARDAN DESTEK
ÇGC Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir, "Türkiye'de basın özgürlüğünün tartışıldığı bir ortamdayız. Zor şartlarda görevlerini yerine getiren meslektaşlarımız, ekonomik sıkıntılarının artmasının yanı sıra özgürlüklerinin kısıtlanması nedeniyle de görevlerini çok zor yerine getirmektedir" dedi. MHP Adana Büyükşehir, Seyhan ve Çukurova Belediye Başkan adayları Hüseyin Sözlü, Abdullah Çalışkan ve Ali Uğur Akbaş'ın da katıldığı kongrenin sonunda Esendemir, tüm üyelere teşekkür etti.

KURULLAR BELİRLENDİ
ÇGC Genel Kurulunda Denetim Kurulu; Mesut Başaran, Sait Güvendir ve Mehmet Aka, Seçici Kurul; Düzgün Coşkun, Şahin Esendemir, Tevfik Dinçkalmış, Kurtul Çakın ve Mehmet Şahin, Onur Kurulu; Melek Kurt, Muhittin Doğan, Abdullah Bulca, Nihat Çetin ve Ramazan Şanıvar'dan oluştu. Genel Kurulda ayrıca Türkiye Gazeteciler Federasyonu delegeliklerine Cafer Esendemir, Mutlu Mete, Vural Köse ve Ceyhun Özgönül seçildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esendemir yeniden ÇGC Başkanı seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN