AK Parti'den Yüreğir'de büyük buluşma toplantısı

Giriş Tarihi: 28.1.2014
AK Parti'nin Yüreğir ilçe teşkilatı yönetici ve üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun ve Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ın ev sahipliğinde buluştu. Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yüreğir'e 20 yıldan bu yana yapılan hizmetten daha fazlasını 5 yılda yaptıklarını ve önümüzdeki dönem Yüreğir'in, adından en fazla söz edilen ilçe olacağını belirtti.

ÖNEMLİ BİR SEÇİM
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yapılacak olan seçimin bir hizmet seçiminden öte Türkiye'nin dünyadaki konumunu perçinlemesi bakımından da çok önemli olduğunu belirtti. Yüreğir olarak yıllardan bu yana üvey evlat muamelesi gördüklerini belirten Çelikcan "Uyumlu bir Büyükşehir Belediyesi olmadığı zaman Yüreğir'e gelecek yatırımlar engelleniyor. Seçimlerde hem Büyükşehir hem Yüreğir Belediyesi'ni alarak ilçemize hak ettiği yatırımları getirebiliriz" dedi.

BÜTÇEMİZ 120 MİLYON
Çelikcan şöyle devam etti: "Biz göreve geldiğimizde belediyemizin bütçesi 47 milyondu. Şimdi ise 120 milyon oldu. 2009 da bütçeden 5 milyon yatırıma ayrılmışken şimdi bu rakam 40 milyon yatırımı geçmiş durumda. Hem borç ödedik hem de Yüreğir tarihinde en fazla yatırımı çok şükür rabbim nasip etti bu dönemde gerçekleştirdik. 12 adet kültür evi, 11 adet taziye evi, kentsel dönüşüm, kültür merkezi, kültür park ve yol çalışmalarıyla vatandaşlarımıza hizmet ettik"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'den Yüreğir'de büyük buluşma toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN