Kozan'daki açılış miting gibi oldu

Giriş Tarihi: 28.1.2014

AK Parti Kozan Belediye Başkan adayı Kazım Özgan'ın seçim bürosu açılışı binlerce vatandaşın katılımıyla miting havasında yapıldı

Adana'nın Kozan ilçesinde AK Parti Belediye Başkan adayı Kazım Özgan'ın seçim bürosu açılışına binlerce vatandaş katılınca, tören seçim mitingine döndü. Açılışta Özgan'ı AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, İl Başkanı Fikret Yeni, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili ve İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Kadir Altunköse de yalnız bırakmadı.

SONUCU ŞİMDİDEN GÖRÜYORUZ

Törende konuşan AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, "Kozan Belediye Başkanımız Kazım Özgan tarafından verilen AK Belediyecilik hizmetleri umuyorum ki sizlerin desteğiyle yeniden devam edecektir. Adana'daki temsilcisi olarak sizlerden ricam; Adana'mızı AK belediyecilik ile tanıştırarak ilimizi ve ilçelerimizi bu güzel belediyecilik hizmetlerinden yararlanabilmesi için destek vermeniz" diye konuştu.

SÖZÜMÜZÜ HEP TUTTUK
Kozanlı hemşerilerinin destekleri ile Adana'ya AK Belediyecilik hizmetlerini getireceklerini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "Bugün bereketli bir gün. Günlerdir beklediğimiz yağmur nihayet yağıyor. İnşallah sizin oylarınız da 30 Mart'ta sandığa yağmur olup yağacaktır. Adana Milletvekili olduğum dönemde Kozan'a toplu konut hizmetlerini getirmiştim. Nasip olursa şimdi de Büyükşehir Belediyesi hizmetlerini getireceğiz. Bunu el birliği ile yapacağız" dedi.

ÖZGAN'IN ÇILGIN PROJESİ
AK Parti Kozan Belediye Başkan adayı Kazım Özgan ise 10 yıllık hizmet süresi içerisinde ilçedeki alt yapı sorununun büyük bir kısmını tamamladıklarını ve sosyal hayatı canlandırdıklarını hatırlatarak; "Atatürk Parkı'nın yerinde eskiden sinekler, bataklık ve baliciler vardı. Artık parkımızda sizler varsınız, çocuklarımız var. Şu an Kozan Kalesi için yeni projeler çiziliyor. Kalenin tepesinde inşallah sizlerle çay içeceğiz. Orada müzeler yapacağız. O da bizim çılgın projemiz" şeklinde Kazım konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kozan'daki açılış miting gibi oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN