Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çukurova GİAD podyuma çıktı

Çukurova GİAD Kadın Platformu üyeleri çok anlamlı bir organizasyona imza attı

Giriş Tarihi: 30.1.2014
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Kadın Platformu üyeleri, başarılı ve hayırlı bir organizasyona daha imzasını attı. Yardım amacıyla çocuklarıyla birlikte podyuma çıkarak, çeşitli kıyafetleri sunup mankenlik yapan Çukurova GİAD'lı kadınlar, bu etkinlikten elde edilen gelirle bir ilkokula klima, bilgisayar ve yazıcı hediye etti.

ÜNLÜ ANNELER
Adana'da Fashion VIP Dergisi, Çukurova GİAD Kadın Platformu, Türkiye Yardımsevenler Derneği Adana Şubesi ve Şenbayrak Otel'in katkılarıyla 'Ünlü Anneler ve Çocukları' konulu defile düzenlendi. Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un eşi Aylin Coş'un da izlediği defilede, Çukurova GİAD'lı hanımlar, çocuklarıyla birlikte podyuma çıkarak, çeşitli kıyafetleri sundular.

DENİZLİ'DE BİR OKULA
İş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri tarafından 11 mağazanın kıyafetlerinin sunulduğu defilede, Çukurova GİAD Kadın Platformu'nun elde ettiği gelir, bir ilkokula eğitim desteği oldu. Çukurova GİAD'lı hanımlar bu gelirle bir klima, bir bilgisayar ve yazıcı satın aldı. Bu cihazlar, Denizli İlkokulu'ndaki bir sınıfa hediye edildi.

BAŞKANDAN TEŞEKKÜR
Çukurova GİAD Kadın Platformu yöneticileri Gonca Saygılı ve Zehra Sakarya ile Utku Özalp, karne günü okulu ziyaret etti. Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da, etkinlikte emeği geçenleri kutlayarak, Kadın Platformu üyelerive onlarla birlikte podyuma çıkan çocuklarının anlamlı bir organizasyona imza attıklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova GİAD podyuma çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN