Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güven tazeledi

Mersin İdmanyurdu'nda gerçekleşen olağanüstü genel kurulda üyelerin tamamının oyunu alan başkan Ali Kahramanlı yeniden aynı göreve seçildi

Giriş Tarihi: 2.2.2014
Spor Toto birinci ligde mücadele eden Mersin İdmanyurdu'nu bu sezon Süper Lig'e çıkarmayı hedefleyen güçlü bir yönetim oluşturmak için kolları sıvayan Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı arzuladığı listeyi buldu. Dün yapılan olağanüstü genel kurulda Ali Kahramanlı güven tazelerken, "Bize inanan, güvenen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Güçlü bir yönetim oluştu. Bu ekip Mersin'e Süper Lig'i getirecektir. Bu inançla kolları sıvadık ve çalışmalara başladık" dedi.

ARSLAN VE İZOL'A TEŞEKKÜR
MTSO Toplantı Salonu'nda gerçekleşen genel kurula delegelerle taraftarlar katıldı. Yeniden başkanlığa seçilen Ali Kahramanlı, duygu yüklü bir konuşma yaparak, "Bugüne kadar hep yalnız bırakıldım. Sorunların üstesinden tek başına gelmeye çalıştım. Buraya kadar getirdim. Güçlü bir yönetim oluşturmak, takımı Süper Lig'e çıkarmak için çaba harcadım. Bu uğurda bana destek veren Mahmut Arslan ve Hamit ��zol'a özellikle teşekkür etmek istiyorum" dedi.

GÖREV ALMAYACAĞIM
Yeni Yönetim Kurulu listesini herkesin görüş ve önerileri doğrultusunda yaptıklarını söyleyen Ali Kahramanlı, "Biz bugüne kadar kimseye karşı olmadık. Herkesi kucaklamaya çalıştık. En ağır eleştiri yapanlara bile olumsuz bakmadık. Takımı ikinci ligden alıp Süper Lig'e çıkardık. Ama geçen sezon biz düşmedik, düşürüldük. Bunu herkes biliyor. Bu yıl yeniden şampiyon olup Süper Lig'e çıkacağız. Ancak takım şampiyon olsa da, olmasa da ben bir daha görev almayacağım" diye konuştu.

GEREKLİ CEVAP VERİLECEK
Bugüne kadar sırf Mersin İdmanyurdu'nun geleceği için sustuğunu ifade eden Ali Kahramanlı, "Benim görevi bırakmam için iflas etmemi bekleyenler bile oldu. Onları Allah'a havale ediyorum. Bu nasıl bir anlayış. Biz bu takıma her şeyimizi verdiğimiz için mi suçluyuz? Bu kadar fedakarlık yapıyoruz ama yine günah keçisi ilan ediliyoruz. Ama artık susmayacağım. Yanlış yapan, Mersin'i düşünmeyenler bizden gerekli cevabı anında alacaklar" şeklinde konuştu.

ONURSAL BAŞKAN İZOL
Kulüp eski başkanlarından Hamit İzol, her zaman takımın yanında olduğunu belirterek, "Ali Kahramanlı'nın yalnız bırakıldığına katılıyorum. Mersin İdmanyurdu tüm Mersin'in takımıdır. Herkes üzerine düşeni yapmalıdır. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da maddi ve manevi başkanımızın yanındayım" dedi. Divan kuruluna verilen önergeyle Hamit İzol, Mersin İdmanyurdu onursal başkanlık görevine getirildi. Genel kurul sonrasında yönetim hep birlikte Manisa maçına gitti.

İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU
Başkan Ali Kahramanlı. Yönetim Kurulu üyeleri: Senan İdin, Mustafa Ağaoğlu, Mert Hazar, Beşir Acar, Mehmet Işık, Sabri Tekli, Selahattin Balkan, Hikmet Kaya, Sedat Aydöner, Halil Özgür Kaya, Ayhan Erdem, Abdi Öztürk, Engin Şahin, Murat Harman, Abdi Kurt, Nafiz Deniz, Ahmet Polat, Şerafettin Kadooğlu ve Nuh Yüksel Güngör.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güven tazeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN