'Muhtarlarımızla el ele Adana'yı yöneteceğiz'

Giriş Tarihi: 2.2.2014

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "Muhtarlar bizim uç beylerimiz olacak. Hizmeti onlarla birlikte yürüteceğiz" dedi

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, Sarıçam ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi. Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, AK Parti Adana İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse ve Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman'ın da katıldığı toplantıda muhtarlara hitaben konuşan Abdullah Torun, "30 Mart seçimlerinin ardından, 'Ak belediyecilik, Ak Hizmetler' anlayışımızla, Sarıçam'a ve tüm Adana'ya hizmetlerin en güzelini yapacağız. Hizmet yolumuzdaki uç beylerimiz olarak gördüğümüz ve sesinize her zaman kulak vereceğimiz siz değerli muhtarlarımız aracılığıyla tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum. Verdiğim her sözü yerine getireceğimden en ufak bir kuşkunuz olmasın" dedi. Muhtarların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşmasını sürdüren AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, mutlu bir toplum oluşturmanın yolunun mahallelerden geçtiğine dikkat çekerken, "Halkımızın yüzünün gülmesi için, yaşadığı bölgeye hizmet götürmek mutlak bir zorunluluktur. Yerel yöneticilerin asli görevi, mikro ve makro projelerle daha yaşanılabilir bir kent oluşturarak, toplumun tüm kesimlerini hizmetle buluşturmaktır. Allah'ın izni ile seçimlerden sonra Adana'mız için yepyeni bir dönem başlayacak ve Büyükşehir Belediyesinin öncülüğü ve himayesinde, tüm ilçe belediyelerimiz hizmetlerini kat be kat arttıracak" diye konuştu.

ŞEHİR HİZMETLE BULUŞACAK
Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci ise, yeni yasa ile birlikte büyükşehir belediyelerinin görev ve sorumluluk alanlarının artmasıyla, ilçe belediyelerinin Büyükşehir Belediyesi'nin ilgi ve desteğine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyacağını vurguladı. Zenbilci, "Çok iyi bildiğim üzere, Sayın Torun'un en büyük özelliği verdiği her sözün takipçisi olması ve yerine getirmesi. Sayın Torun, ne söz verdiyse yerine getiriyor. Dolayısıyla, inşallah önümüzdeki seçimlerin ardından Sayın Torun'un yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi'nin, ilçe belediyelerine çok büyük destek vereceğine ve kentimizin tüm ilçelerinizi hizmetlerle buluşturacağına yürekten inanıyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Muhtarlarımızla el ele Adana'yı yöneteceğiz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN