Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ergin projelerini karanfille anlattı

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, Dörtyol ilçesinde projelerini anlattı. Ergin karşılaştığı Dörtyollulara karanfil verdi

Giriş Tarihi: 6.2.2014
AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, 30 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ergin, Hatay'ın Dörtyol ilçesinde bir araya geldiği vatandaşlara projelerini anlatmadan önce karanfil verdi. Ergin, 300 yataklı Dörtyol Devlet Hastanesi projesinin tamamlandığını ve en kısa zamanda yapım ihalesine geçileceğini müjdeledi.

EKONOMİNİN BAŞKENTİ

Dörtyol ilçesi ve çevresine yapılacak olan yatırımlar ile bu çevrede ikamet eden bir gencin bile işsiz ve aşsız kalmayacağını hatırlatan Ergin, "Bizler, AK Parti iktidarı olarak Hatay'a fabrikaların kurulması, yeni istihdam alanlarının oluşması için yollar yaptık, hava limanını açtık, barajlar yaptık, kısacası işadamlarının yatırım yapması için alt yapı problemini çözdük. Ve şimdi Amanos tüneli projesini tamamlayarak Ferhat ile Şirin'i birbirine kavuşturacağız inşallah. Amanos tüneli ile binlerce gencimiz iş, aş imkânı elde edecek. İskenderun, Payas, Erzin, Dörtyol, Hassa ve diğer ilçelerimiz istihdamın, ticaretin başkenti oluyor" dedi. 30 Mart mahalli seçimlerinde vatandaşların, hizmet siyasetine devam edilip edilmeyeceği konusunda oy kullanacağını hatırlatan Ergin, "Hiçbir İlde 3 baraj inşası aynı anda yapılmıyor. Söz konusu Hatay olunca sayın Başbakanımızın emri ile üç ayrı barajın yapımına başlanıldı ve Allah'ın izni ile bu yıldan itibaren barajlar, sırası ile halkımızın hizmetine girmiş olacak. Böylelikle Hatay genelinde bulunan toprakların yüzde 90'ı sulanabilir hale gelecek. Çiftçimizin geliri kat be kat artacak. Bu gelir artışı Hatay'ın sosyo ekonomik dengesini pozitif yönde etkileyecektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ergin projelerini karanfille anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN