Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ballı çiftinin bitmeyen aşkı

Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı ile Fatma Ballı çiftinin 30 yıllık büyük aşkı kıskandırıyor

Giriş Tarihi: 8.2.2014
Mersin'in Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı ile ilçede 'Delikanlı Kadın' olarak adlandırılan Fatma Ballı çiftinin büyük aşkı 30 yılı geride bıraktı. Belediye Başkanı Mehmet ile eşi Fatma Ballı, ilk görüşte birbirlerine aşık olmalarına rağmen evliliklerinin ilk yıllarında, aile büyüklerinin yanında bırakın birbirlerine espri yapmayı, uzun yıllar yan yana dahi oturmadıklarını söyledi.

ÜÇ ÇOCUKLARI OLDU
Herkese örnek olacak bir aile yapısına sahip Ballı çiftinin 30 yıllık evliliklerinden Buğra (30), Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Ali (22) ve Mersin Fen Lisesi öğrencisi Ayça (16) adında üç çocukları oldu. İşlerinin yoğunlu nedeniyle ailesine fazla zaman ayıramayan Başkan Ballı, yıllarca birçok eğitim kurumunda öğretmenlik ve idarecilik yaptı.

MUTLULUĞUN SIRRI

Bozyazı'da eğitim kurumlarına ve ihtiyaç sahibi öğrencilere yaptıkları yardımlarla yöre halkı tarafından takdir gören Ballı ailesi, Bozyazılılarla adeta sevgi yumağı oluşturdu. Mutlu aile olmanın sırrını açıklayan Mehmet Ballı, "Saygı ve sevgi. Bu iki kelime yan yana geldiği taktirde yılların nasıl geçtiğini anlamazsınız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ballı çiftinin bitmeyen aşkı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN