Projelerimizle kente dinamizm katacağız

MHP Çukurova Belediye Başkan adayı Ali Uğur Akbaş, "Çukurova'yı her yönü ile yaşanabilir bir kent haline getirmek için projelerimle yarışacağım" dedi

Giriş Tarihi: 8.2.2014
Adana'da MHP'den Çukurova Belediye Başkan adayı olan Ali Uğur Akbaş, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü söyledi. Toplumun her kesimi ile kucaklaşan, herkesi evinde, işyerinde, mahallesinde, sokağında ziyaret ettiğini söyleyen Akbaş, "Herkese yapacağım işleri anlatıyorum. Çukurova için hazırladığım projeleri tanıtıyorum. Onlarla birlikte ben de heyecan duyuyorum. Çünkü bu projeleri hayata geçirdiğimizde Çukurova Türkiye'nin en önemli yaşam merkezi olacak" dedi.

PARTİ AYIRIMI YOK

Gazetemizi ziyaret ederek Bölge Koordinatörü Ersin Ramoğlu ve Haber Müdürü Temel Eren'e çalışmalarını anlatan Ali Uğur Akbaş, "Seçimi kazandığım vakit parti kimliğimi bir kenara bırakıp tamamen hizmet odaklı çalışacağım. Çukurova Belediyesi'nde parti ayırımı gözetmeksizin hizmet verilecek. Belediyenin kapısından insanlar mutlu girecek mutlu çıkacak. Bizim amacımız yaşadığımız kenti her yönü ile kalkındırmak ve modern bir yaşam merkezi haline getirmek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Projelerimizle kente dinamizm katacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN