Büyükşehir yatırımda asla 'kilit' olmayacak

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, yapılacak yatırımlar için kilit olmayacaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 13.2.2014
AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, Yüreğir Belediye Başkanı ve Başkan adayı Mahmut Çelikcan'ın Karacaoğlan Mahallesi'ndeki seçim bürosu açılış töreninde yaptığı konuşmada, 'daha yaşanabilir, çağ atlamış bir Adana' sözü verdi. Abdullah Torun miting havasında geçen açılışta yaptığıkonuşmada, yatırımlarda asla Büyükşehir'in kilit olmayacağını, yeni istihdam alanları açan, ekonomiye katkı koyan tüm girişimlere destek olacaklarını söyledi.

ADANA'YA SEVDALIYIM

Adana'yı kalkındırmak, yatırımlarla buluşturmak ve vatandaşları gerçek hizmetle buluşturmanın en önemli şartının, "Adana'yı sevmek" olduğuna dikkat çekti. Abdullah Torun, alkış arasında sürdürdüğü konuşmasında şöyle dedi: Benim Adana sevgim, yüreğimdeki dev bir çınardır. Ben Adana'ya sevdalıyım. Adana'nın sorunlarını, çözüm yollarını, halkımızın beklentilerini çok iyi biliyorum. Beni genç yaşımda milletvekili seçerek, TBMM'de görev yapma onurunu yaşatan Adanalı hemşehrilerime olan borcumu, kalıcı hizmetlerle ödemek, boynumun borcudur.

İLÇELER TORUN'LA COŞACAK
Yüreğir Belediye Başkan adayı Mahmut Çelikcan, "Sayın Torun'un, milletvekilliği döneminde, Adana'yı toplu konut, hastane, okul, sağlık ocağı gibi yatırımlarla buluşturmak için sarf ettiği çalışmaları yakından biliyorum. TOKİ Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adana'mıza kazandırdığı devlet yatırımlarının önemli bir örneğidir. Adana'nın gelişip kalkınması, yatırımlarla buluşması yönündeki çabalarını çok iyi bildiğimiz Sayın Torun'un yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi ile tüm ilçe belediyelerimizin hizmetlerde coşacağına yürekten inanıyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir yatırımda asla 'kilit' olmayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN