Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Vergi Dairesi'nin dış cephesi estetik olmalı

Giriş Tarihi: 14.2.2014
Adana'dan bizi arayan okurumuz Abdulkadir Özer, Küçüksaat civarında bulunan vergi dairesinin dış cephesi ile ilgili bir sorunu anlattı ve "Binanın dış görünümü biraz estetik olmalı. Bu nedenle daha güzel görünür diye düşünüyorum. Büyük ve eski bir bina iç bölümleri çok iyi dizayn edilmiş. Hiç bir karışıklık olmadan işlemlerimizi yaptırıyoruz. Fakat aynı binanın dış görünüşü göze hoş gelmiyor. Etrafına demir direkler koymuşlar. Biraz tuhaf gibi duruyor. Belki de bunlar insanları koruma adına koyulmuş olabilir. Ama alüminyum ve profillerle yeniden düzenlenebilir. Dış kaplama ile daha estetik hale getirilebilir" dedi. Okurumuzun önerisini köşeme taşıdım. Umarım dikkate alınır.

Adana'da ana arterler daha aktif çalışıyor

Adana'dan bizi arayan okurumuz Ziyapaşa Mahallesi'nde bulunan Müşerref Apartmanı sakinleri adına düşüncelerini aktardı. Okurumuz, Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Zihni Aldırmaz görevi devir aldığı günden itibaren kentte güzel işler yaptı. Alt geçitler, yollar trafiği bir hayli rahatlattı. Daha önce çok tıkanan ana arterler artık daha çalışır hale geldi. Bir dönem daha görev verilebilirdi. Olmadı, ama kendisini yaptığı çalışmalar nedeniyle apartmanımız adına teşekkür ederiz" dedi.

Gülmece

Temel ile Fadime boşanmaya karar verir. Ancak çocukları yarı yarıya paylaşmaya imkan yoktur. Yedi ikiye bölünmez. Temel: "Bir tane daha yapalum, sekiz içiye bölünür, o zaman sorun kalmaz" der. Dokuz ay sonra Fadime ikiz doğurur.

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım
Fax: 0322 459 84 20


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Vergi Dairesi'nin dış cephesi estetik olmalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN