Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mühendislerin diploma sevinci

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Mühendislik Fakültesi güz dönemi mezunları, diplomalarını düzenlenen törenle aldı

Giriş Tarihi: 14.2.2014
YAKIN Doğu Üniversitesi (YDÜ) Mühendislik Fakültesi'nin güz dönemi mezuniyet töreni, Büyük Kütüphane'de gerçekleşti. Törene YÖDAK Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Gökçekuş, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. İrfan S.Günsel, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fahreddin Sadıkoğlu, Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Yrd. Doç. Dr. Ali Evcil, öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

YORUCU GEÇTİ
Açılış konuşmasını yapan YDÜ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Evcil, mühendislerin, insanların her türlü ihtiyacını karşılayacak için bilgi ve teknikle donatıldığını belirtti. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fahreddin Sadıkoğlu ise 4 yıllık eğitim sürecinin mühendislik öğrencileri için keyifli olduğu kadar bir o kadar da yorucu ve zor geçtiğini anımsattı.

MARATON GİBİ
YÖDAK Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Gökçekuş ise mezun olan öğrencileri tebrik etti. Öğrencilerin bıkmadan usanmadan yoğun bir maratondan geçtiğini vurgulayan Gökçekuş üstün gayret gösterdikleri için mezun öğrencileri kutladı. Velilere de değinen Gökçekuş, "Elbette öğretim üyelerinin de payı çok yüksek ancak en büyük teşekkürü veliler hak ediyor. Bazen ağladılar bazen kızdılar ama her zaman özveriyle çocuklarını desteklediler, hepsine teker teker teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mühendislerin diploma sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN