Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Bir İnsan Bir Ağaç Bir Köpek' yeniden sahnede

Giriş Tarihi: 15.2.2014

İlk gösterimi 21 Ocak'ta yapılan ve iki hafta boyunca kapalı gişe oynayan 'Bir İnsan Bir Ağaç Bir Köpek' adlı oyun, 18-22 Şubat tarihleri arasında yeniden sahnelenecek

Adana Devlet Tiyatrosu yapımı olan, 'Bir İnsan Bir Ağaç Bir Köpek' adlı oyun 18-22 Şubat tarihleri arasında yeniden sahnede olacak. İlk gösterimi 21 Ocak'ta yapılan ve 2 hafta boyunca kapalı gişe oynayan 'Bir İnsan Bir Ağaç Bir Köpek' adlı tek perde ve tek kişilik oyun, Devrim Evin'in performansıyla 18-21 Şubat arası saat 20.00'de, 22 Şubat Cumartesi günü de 15.00 ve 20.00'de Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Sahnesi'nde seyircisiyle buluşacak.

İNSAN VE DOĞA
İnsanın doğa karşısındaki hakimiyeti, doğanın insan karşısında direnmesini anlatan oyunda, bir köpek sahibi Lazar, köpeğinin kuduz olduğunu düşünür ve onu ormana götürüp öldürmeyi planlar. Köpeği zincirle bir ağaca bağlar, tüfekle nişan alır ancak mermi köpeğe değil, zincire isabet eder. Ve işte o anda bütün dengeler değişir, tutsak olan köpek özgürlüğüne kavuşurken, doğanın ve köpeğin efendisi Lazar korkudan ağaca tırmanıp tutsaklaşır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bir İnsan Bir Ağaç Bir Köpek' yeniden sahnede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN