Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Hizmet kapısında vize bekliyoruz'

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "Çok daha yaşanılabilir ve modern bir Adana" için projeler ürettiklerini söyledi

Giriş Tarihi: 15.2.2014
AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, seçim çalışmaları kapsamında otogar esnafı, Adana Otobüs ve İşletmeciler Derneği, Kocavezir İş Merkezi esnafı ve Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Abdullah Torun, buralarda yaptığı konuşmada, "Adana'nın dünya markası bir kent olması için hazırladığımız projeleri gerçekleştirmek için, halkımızın vereceği vizeyi heyecanla bekliyoruz" dedi.

BÜYÜKŞEHİR "AK" OLACAK

Adana'nın bugüne kadarki en önemli sorununun, kavgalar ve kısır çekişmeler olduğunu vurgulayan Abdullah Torun, "Adana, hükümetimizin Türkiye'nin tüm şehirlerinde başlattığı kalkınma hamlesi ve yatırımlardan yeteri kadar yararlanamadı. Bunun nedeni, Büyükşehir Belediyesi'nin, merkezi hükümet ile sürekli kavga etmesi ve ilçe belediyelerinin de elini kolunu bağlamasıdır. 30 Mart seçimleri, bu olumsuz gidişin sonu olacaktır. Göreve geldiğimizde, tüm ilçe belediyelerimiz ile ele ele sırt sırta verip, Adana'mızı hak ettiği hizmetlerle buluşturacağız. Halkımızın desteğiyle Büyükşehir Belediyesi'ndeki zihniyet 'Ak' olacak, Adana hizmetlerimizle coşacak" şeklinde konuştu.

YATIRIMLAR KONUŞULMALI

Belediyelerin, vatandaşın mutluluğunu sağlamakla mükellef kurumlar olduğunu ifade eden Abdullah Torun, Adana halkının göz boyamalardan, boş vaatlerden bıktığını artık kalıcı hizmet ve yatırımlar beklediğini söyledi. Torun, "Adana'nın yıllardır birikmiş sorunlarını ve çözüm yollarını biliyoruz. Çözüm bizde. Çözüm, Büyükşehir belediyesinin gerçek anlamda Ak belediyecilik zihniyeti ile yönetilmesinde. Dünya markası bir kent olacak kadar zengin bir potansiyele sahip olan Adana'mız için hazırladığımız projeleri, halkımızın 30 Mart'ta vereceği vize ile hızla gerçekleştireceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hizmet kapısında vize bekliyoruz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN