Sadullah Ergin: Laf siyaseti yapmadık

Giriş Tarihi: 15.2.2014

Laf siyaseti yapmadıklarını belirten AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ergin, "Biz taş üstüne taş koyduk. 11 yıl boyunca halkımıza hizmetler sunduk" dedi

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, Antakya Belediye Başkan adayı mimar İsmail Kimyeci ve Yayladağ Belediye Başkan adayı Mehmet Kalkan'la birlikte yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor. Düzenlenen bir toplantıda konuşan Sadullah Ergin, AK Parti olarak hiçbir zaman laf siyaseti yapmadıklarını, hizmet ürettiklerini söyledi.

VEKALETİNİZLE YAPTIK

Salonu dolduranların sık sık sloganlarıyla sevgisini dile getirdiği Sadullah Ergin, "Tarlada iz bıraktık, inşallah harmanda yüzümüz olacak. Çok hizmetlerde bulunduk barajlar, duble yollar, kamu binaları, okullar, hastaneler, havalimanı, spor kompleksi ve Hatay'ın çılgın projesi olan Amanos Tüneli... Bunlar sizlerin verdiği vekalet ile yapıldı. Hatay hizmet siyaseti ile tanıştı" dedi.

SANDIKLAR PATLAYACAK

Antakya Belediye Başkan adayı İsmail Kimyeci ise 30 Mart'ta sandıkların AK oylarla patlatılacağını belirterek, "Alkan ailesi, Yayladağı'nın, Hatay'ın ve hatta ülkemizin en büyük ailesidir. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak sayın bakanımız Sadullah Ergin bey'i seçeceğiz. Hatay seçimlerinde bir rekor kırarak Türkiye'de en büyük oy oranıyla netice alacağız inşallah" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sadullah Ergin: Laf siyaseti yapmadık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN