Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarılı bir 5 yıl geçirdik

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, çalışanlarına teşekkür etti, "Önümüzdeki dönem daha iyi hizmet etmek için şimdiden kolları sıvayın" dedi

Giriş Tarihi: 18.2.2014
Yüreğir Belediyesi çalışanlarıyla sabah kahvaltısında buluşan ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Mahmut Çelikcan, "Beş yıl boyunca çok güzel işler başardık. Önümüzdeki dönem ise çok daha iyi ve başarılı bir dönem geçireceğiz. Önemli olan 30 Mart'ta Yüreğir'den rekor düzeyde oy almak. Böylece hem Yüreğir'i, hem de Büyükşehir'i kazanacağız" dedi. Bugüne kadar belediyede çalışanların dini ve siyasi görüşlerine asla karışmadıklarını belirten Çelikcan, "Bizden önceki dönemlerde neler yaşandığını öğrenince çalışanımıza sahip çıktık. Onlar da işlerini en iyi şekilde yaparak Yüreğir halkına en güzel hizmeti sundu. Tüm çalışanlarımızı bu yüzden kutluyorum" dedi.

ÇALIŞANLARIN GÜVENCESİYİZ
Yüreğir'de 5 yılda, 20 yıldan daha fazla hizmet yaptıklarını belirten Başkan Mahmut Çelikcan, "Yüreğir halkı birçok ilklerle bu dönemde tanıştı. Kültür Evleri, Taziye Evleri, Kentsel Dönüşüm, Kapalı Semt Pazarı, Kültür Merkezi ve karayolları standardında asfalt çalışması bizim zamanımızda gerçekleşti. Bu çalışmalarımızda bütün arkadaşlarımızın emeği var. Önümüzdeki dönem ise bu çalışmalar artarak devam edecek. Yapacağımız önemli yatırımlarla Yüreğir Adana'nın en iyi gelişen ilçelerinden biri olacaktır. Yatırımların kesintiye uğramaması ve çalışanlarımızın huzurlu bir ortamda evlerine ekmek götürmesi bizim önceliğimiz olacaktır" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarılı bir 5 yıl geçirdik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN