Türkiye'nin en iyi haber sitesi

OSB çalışanlarına VIP sağlık hizmeti

Giriş Tarihi: 18.2.2014

Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) ile özel bir hastane arasında, indirimli ve VIP kalitesinde hizmet için protokol imzalandı

Tarsus'ta hizmet veren Medical Park Hastanesi ile Mersin -Tarsus Organize Sanayi Bölgesi arasında bölge genelinde faaliyet gösteren tüm fabrikaların ve personelin indirimli sağlık hizmeti alması amacıyla sağlık protokolü imzalandı. Protokol imza töreninde Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. İbrahim Şanlıalp, MTOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Tufan Ballı, MTOSB Bölge Müdürü Halil Yılmaz ile Bölge Müdür Yardımcısı Pınar Özal Kanık hazır bulundu.

YÜZDE 25 İNDİRİM
İmzalanan protokolle, MTOSB genelindeki tüm sanayiciler ve çalışanlar, hastanenin sağlık hizmetlerinden indirimli olarak ve VIP kalitesinde yararlanacak. MTOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Tufan Ballı, "Bölgemizde 10 bin civarında çalışan var. Protokole göre, MTOSB kapsamındaki tüm fabrikaların yöneticileri ve çalışanları, Medical Park Tarsus Hastanesi'nde poliklinik ve yatarak tedavi hizmetlerinde yüzde 25 indirimli hizmet alabilecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
OSB çalışanlarına VIP sağlık hizmeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN