Torun: Adana gerçek hizmetle tanışacak

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun "Adana'yı, tüm ilçeleriyle birlikte gerçek hizmetle tanıştıracağız" dedi

Giriş Tarihi: 2.3.2014
AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun'un katıldığı Sarıçam Yıldırım Beyazıt Mahallesi'ndeki seçim bürosunun açılışı miting görüntülerine sahne oldu. Vatandaşların yoğun sevgi gösterileri arasında konuşan Torun, "Bizim yönetimimizdeki Büyükşehir belediyesi ile Adana'yı, tüm ilçeleriyle birlikte gerçek hizmetle tanıştıracağız" dedi. Havai fişek gösterileri ile karşılanan Abdullah Torun, "Ufkumuz geniş, Adana'ya hizmet sevdamız büyük. Sizlerin desteğiyle, ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan, yatırım ve istihdam açısından, alt ve üst yapı açısından, modern şehircilik açısından çok daha farklı bir Adana'yı hep birlikte oluşturacağız" diye konuştu.

EN GÜZELİNİ YAPACAĞIZ

Sarıçam Belediye Başkanı ve adayı Ahmet Zenbilci ve Ak Parti Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman'ın katılımıyla gerçekleşen seçim bürosunun açılışında konuşan Torun, ilçe belediyeleriyle ele ele vererek, Adana'nın bin mahallesinde hizmetlerin en güzelini vereceklerini söyledi. Konuşması sık sık alkışlar ve sloganlarla kesilen AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "Şunu bilmenizi istiyorum ki, yapacağımı söylediğimiz her söz bir vaat değil, benim taahhüdümdür. Sizlere hizmet adına ne söz verdiysem, kısa sürede yerine getireceğime emin olun" diye konuştu.

İNAT YOK, KAVGA YOK

Adana'nın sahip olduğu değerlere rağmen, Büyükşehir Belediyesi ölçeğinde bugüne kadar hak ettiği hizmetleri alamadığını vurgulayan Abdullah Torun, "Artık bu kentte kavga olmayacak. 30 Mart gününün akşamından itibaren, hizmetler konusunda inatlaşma olmayacak. Sadece ve sadece Adana'ya, ilçelere ve mahallelere hizmet olacak. Tek amacımız, kavgacı zihniyet ve kasır çekişmelerinin çok şey kaybettirdiği insanlarımızın, çok daha mutlu yaşayacağı bir Adana'yı oluşturmak olacak. Siz değerli hemşehrilerimizin huzur ve mutluluğu daima ilk planda olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Torun: Adana gerçek hizmetle tanışacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN