Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gaziantep'e bin 27 proje

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin, uygulamak istediği bin 27 projeyi açıkladı. Şahin, "Şehri imar ederken gönülleri de imar edeceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 4.3.2014
AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin, seçildiği takdirde hayata geçirmek istediği projelerini coşkulu bir törenle anlattı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, eski bakanlardan Hasan Celal Güzel, Vehbi Dinçerler, çeşitli oda ve meslek örgütü başkanları ile yüzlerce partilinin katıldığı toplantıda "Geleceğin Gaziantep'i" hedefiyle çalıştıklarını vurgulayan Fatma Şahin, projelerinin kentin vizyonunu değiştireceğini söyledi.

DAHA YÜKSEKLERE
Şehitkamil Kültür Merkezi'nde düzenlenen tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Asım Güzelbey bugüne kadar hizmet çıtasını hep yükseklerde tuttu. Kendi isteğiyle aday olmadı. Şimdi bayrağı Fatma Bacımız devralacak. 'Bakan başkan' olarak görev yapacak olan Fatma Şahin'in en az Asım başkanımız kadar başarılı olacağına ve çıtayı daha da yükseklere çıkaracağına gönülden inanıyoruz" dedi.

DÜNYANIN GÖZ BEBEĞİ

Gaziantep merkez ve ilçe belediye başkan adaylarının tamamının katıldığı toplantıda söz alan AK Parti Büyükşehir adayı Fatma Şahin, projelerini görsel sunum eşliğinde anlattı. Gaziantep için büyük hayalleri ve hedefleri olduğunu vurgulayan Fatma Şahin, "Türkiye'nin ve dünyanın göz bebeği bir Gaziantep" hedefiyle; ortak aklın egemen olduğu, katılımcı, şeffaf, adil bir yönetim anlayışıyla Gaziantep halkının emrinde ve hizmetinde olacağını belirtti.

TEMEL KAVRAM MEDENİYET
"Şehriimar ederken gönülleri de imar edeceğiz" diyen Şahin, AK Parti'nin yerel yönetim vizyonunun temel kavramının 'medeniyet' olduğunun altını çizdi. Şahin, hazırladıkları "Katılımcı Belediyecilik", "Trafik ve Ulaşım", "İmar ve Şehircilik", "Çevre ve Yeşil Alanlar", "Kültür-Turizm", "Sosyal ve Sağlık", "Su ve Kanalizasyon", "Sanayi ve Ticaret", "Spor" ve "Tüm İlçelerde Büyükşehir Hizmet Kalitesi" başlıklarından oluşan bin 27 projelik seçim beyannamesini açıkladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gaziantep'e bin 27 proje
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN