AK Parti'ye 5 bin kişilik katılım

Giriş Tarihi: 6.3.2014
Adana'nın İmamoğlu ilçesinde MHP, CHP ve diğer partilere mensup yaklaşık 5 bin kişi AK Parti saflarına katıldı. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun'un da katıldığı tören gövde gösterisine dönüştü. AK Parti İmamoğlu Belediye Başkan adayı Kadir Altunköse ve vatandaşlar tarafından ilçe girişinde coşkuyla karşılanan Abdullah Torun, 'İlçeleriyle birlikte gelişmiş kalkınmış, özlediği modern belediyecik hizmetleriyle buluşmuş, insanları çok daha mutlu bir Adana' sözü verdi.

AKIL TUTULMASINA SON

Büyükşehir Belediyesi'ni uzun yıllardır yöneten zihniyetin, Adana'nın hak ettiği hizmetler ve yatırımlarla buluşturamadığına, bunun sonucunda sosyal ve kültürel yaşamıyla, ekonomisiyle, yatırım eksiklikleriyle, işsizlikle mutsuz bir kent oluştuğuna dikkat çeken Torun, "Gittiğimiz her yerde haykırdığımız üzere, siz değerli hemşerilerimiz aracılığıyla bir kez daha vurguluyorum ki hizmetleri engelleyen, Adana'nın gelişip kalkınması için gerekli çabayı göstermeyen Büyükşehir Belediyesi'nin yönetim zihniyetindeki akıl tutulmasına son vereceğiz" dedi.

DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM
İmamoğlu Belediye Başkanı ve Başkan adayı Kadir Altunköse ise konuşmasında, merkezi hükümetle uyum içinde çalışacak olan Abdullah Torun ile birlikte, Büyükşehir Belediyesi'nden yıllardır bekledikleri desteği alacaklarına yürekten inandığını ve İmamoğlu'ndaki hizmetlerini çok daha yüksek seviyelere çıkaracaklarını söyledi. Yapılan konuşmaların ardından, MHP, CHP ve çeşitli partilere mensup yaklaşık beş bin kişinin rozetleri, alkışlar ve sloganlar eşliğinde takıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'ye 5 bin kişilik katılım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN