Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kardeşlerimin yanına geldim

Giriş Tarihi: 7.3.2014
AK Parti'nin yeniden aday gösterdiği Adana Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, 19 Mayıs Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu. Mitinge dönüşen programa Adana Milletvekili olan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik de katıldı. "Kardeşlerimin yanına geldim" diyen Ömer Çelik, Adana'nın Ak belediyecilikle tanışması gerektiğini belirtti.

HİZMET SİZİN DE HAKKINIZ

Bakan Çelik şöyle devam etti: "Yapılacak olan seçimlerde Adana'nın eksiği olan AK Parti belediyecilik hizmetleriyle tanışma zamanı gelmiştir. Çevre illere baktığımızda AK Partili belediyeler çok güzel hizmetler yapıyor. AK partili kadroları görev başına getirerek hak ettiğiniz hizmeti almak sizlerin de hakkıdır."

YÜREĞİR İLKLERLE TANIŞTI

Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ise geçmiş 5 yılda Büyükşehir Belediyesi'nden yeteri kadar destek alamadıklarını belirtti. Çelikcan "Çok güzel hizmetler yapmak nasip oldu. Yüreğir de birçok ilklerle tanıştı. Ama Büyükşehir Belediyesi bizde olmadığı için yapacağımız hizmetin 3'te 1'ini yapabildik. Eğer Büyükşehir Belediyesi bize destek olsaydı yaptığımız hizmetleri 3'e 5'e katlardık" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kardeşlerimin yanına geldim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN