Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çağırdılar ama yer vermediler

Bu yıl 9'uncusu düzenlenen Tarım Fuarı için Mersin'e gelen Trabzon ekibi, çağırıldıkları halde kendilerine yer verilmediğini iddia ederek, "Bu skandal bir durum" yorumunu yaptı

Giriş Tarihi: 9.3.2014
Mersin'de bu yıl 9'uncu kez düzenlenen Tarım Fuarı için Trabzon'dan gelen firmanın yetkilileri, çağırıldıkları halde kendilerine fuar alanında yer verilmediğini öne sürdü. Trabzonlu firma yetkilileri, CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarda kendilerine stant verilmediğini ve zor durumda bırakıldıklarını savundu.

BEKLEMEMİZ İSTENMİŞTİ
İskenderoğlu Süt ve Süt Ürünleri olarak 5 yıldır Mersin'deki çeşitli fuarlara geldiklerini anlatan Mustafa Güner, "Bu yıl da geçmiş yıllarda olduğu gibi fuar yetkililerini arayarak fuara katılım göstereceğimizi söyledik. Bizi Mersin'e davet ettiler. Geldikten sonra önce fuar içinde sıcak satış yapamayacağımızı belirttiler. Biraz beklememiz söylendi. Ancak beklememize rağmen bize fuar içinde yer kalmadığını iddia edilerek yer verilmedi" dedi.

FUARA GÜVENMİŞTİK

Güner, fuar alanını gezdiklerini ve çeşitli alanlarda satış yapıldığını gördüklerini öne sürdü. Fuara güvenerek mal aldıklarını dile getiren Güner, "Biz Mersin'e 2 araçla toplam 6 kişi geldik. 5 bin liraya yakın yol masrafı yaptık. Bunun yanında fuarda sergilemek üzere yaklaşık 90 bin lira değerinde ürün getirdik. Buraya güvenerek mal aldık, ödemelerimiz var. Mağdur durumda bırakıldık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağırdılar ama yer vermediler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN