Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Projelerimiz için kaynağımız hazır

Giriş Tarihi: 10.3.2014

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, Hatay'ı hizmetlerle buluşturacak mega projeleri tanıttı

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Hüseyin Çelik'in de katıldığı toplantıda projelerini tanıttı. Antakya Meclis Kültür Salonu'nda düzenlenen toplantıda konuşan Ergin 30 Mart'ta halkın tevccüh gösterip kendisine yetki vermesi durumunda bütün bu projeleri hayata geçirip 1,5 milyon Hataylıyı bu hizmetlerle buluşturacaklarını söyledi.

"KAYNAK SİZİ BULUR"

Her geçen gün ihtiyaç duyulan alanlarda yeni projeleri üretmeye devam ettiklerini belirten Ergin, "Dünyada ve Türkiye'de netice almış projeleri ilimize kazandırmak için ekibimiz çalışmalarına devam ediyor. Bu projelerimizin bir kısmıyla ilgili, özellikle büyük projeler ile ilgili kaynağı nereden bulacaksınız diye eleştiriler geliyor. Siz yeter ki doğru proje hazırlayın, kaynak gelip sizi buluyor" dedi.

TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYDUK

Bütün projelerin hayata geçebilmesi için 11 yıldır tesis edilen siyasi istikrarın devam etmesinin ve zorunlu olduğunu kaydeden Ergin, "Türkiye 11 senede geçmişten gelen kamburları tasfiye etti, taş üstüne taş koydu. Doğudan batıya, kuzeyden güneye bu ülkeyi, yollar, barajlar, havaalanları, hızlı trenlerle inşa etti. Toplu konutlar, hastaneler, okullar ve spor tesisleriyle, Türkiye'nin 4 bir yanını bezedik" diye konuştu.

3 BOYUTLU TANITIM

17 Aralık'tan sonra faizlerin yıllık bazda 4,7 puandan 11 puana yükseldiğini hatırlatan Ergin "Bu faizler yükseldiği oranda şehrimize, ülkemize kazandırılacak tesisler azalacak. Eğer 4 baraj yapıyorsak bu sayı 1'e düşecek. 15 hastane yapıyorsak 2'ye inecek. O açıdan 30 Mart günü bu şehrin bu ülkenin 76 milyonun orta ve uzun vadede geleceğini belirleyeceğiz" dedi. Ergin'in 3 boyutlu görüntülerle tanıttığı projeleri katılımcılar 3D gözlükleriyle izledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Projelerimiz için kaynağımız hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN