Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramanmaraş dünya liğine girer

AK Parti Büyükşehir adayı Fatih Erkoç, "Kahramanmaraş'ı yeni dönemde dünya ligine sokacak projelerimiz hazır. Halk bize inanıyor, sandıkta oy patlamasını gerçekleştireceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 14.3.2014
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Erkoç, Büyükşehir Yasası'nın getirdiği imkanlar çerçevesinde Kahramanmaraş'ı hükümetin desteğiyle süper lige değil dünya ligine sokmaya kararlı olduklarını belirterek, "AK belediyeciliği bilen ve inanan halkımız yeni dönemde de yine AK belediye adaylarını iş başına getirecek. Gittiğimiz her yerde gördüğümüz ilgi bize bunu müjdeliyor. Kahramanmaraş'ta oy patlaması yapacağız" dedi.

SIRAYLA HAYATA

SABAH Bölge Koordinatörü Ersin Ramoğlu ve Haber Müdürü Temel Eren ile görüşerek çalışmalarını anlatan Fatih Erkoç, "Belediyecilikte Türkiye'nin öncü şehirleri arasına girmemiz gerek. AK Parti Büyükşehir adayı olarak kentimizin kaderini değiştirecek, kent yaşayanlarımızın takdirini toplayacak mega projelerimiz hazır. Hepsi çığır açacak düzeyde halkın takdirini toplayacak büyük işler. Göreve geldikten sonra hepsini sırayla hayata geçireceğiz" diye konuştu.

UYDU KENT HEYECANI
"Kahraman kentin güzel insanlarına hizmet için yola çıktık" diyen Fatih Erkoç , "Şehrimiz son 10 yılda çok büyüdü. Arsa payları ve konut maliyetleri da aynı oranda yükseliyor. Dar gelirli konut sahibi olmakta zorlanıyor. İşte biz göreve geldiğimizde şehre 15 dakika uzaklıkta modern bir uydu kent yapacağız. Sıfır arsa payı ile dar gelirli yurttaşlarımızı ev sahibi yapacağız. Sosyal donatıları olan uydu kentte yaşayan herkesin yüzü gülecek. Çünkü yanlarında biz olacağız" şeklinde konuştu.

EĞİTİME BÜYÜK ÖNEM
Seçim çalışmaları sırasında kapı kapı dolaşarak Kahramanmaraş halkına yapmak istediklerini anlatan Fatih Erkoç, "Özellikle tekstil işçilerimizi hiç ihmal etmiyorum. Onları ziyaret edip, dertlerini dinliyorum. Allah'ın izni ile 30 Mart'tan sonra Kahramanmaraş'ta Ak belediyeciliğin hakim olduğu bir yönetim iş başında olacak. Tüm ilçelerimizde, merkezde ve Büyükşehir'de hizmet rüzgarı esecek. Eğitime büyük önem vereceğiz. Geliri az olan ailelerin çocukları en iyi eğitimleri alacak. Onların iyi bir mühendis, bir doktor, bir hakim olmalarını sağlayacak ortamlar oluşturacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş dünya liğine girer
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN